Рішення сесії № 406 від 11 жовтня 2018 року

11.10.2018

 

gerb_black and white
УКРАЇНА
ВЕЛИКОКІСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ  

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

38 сесія 7 скликання 
11 жовтня 2018 рокуРІШЕННЯ  №406с. Велика Кісниця
Про надання  дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в постійне користування Релігійній організації «Релігійна громада Свято-Миколаївського храму с.Велика Кісниця Ямпільського району  Могилів-Подільської єпархії  Української  Православної церкви» для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в с.Велика Кісниця по вул. Центральна, 84а 
    Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст. 12,33,81,116, 118, 121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл Релігійній організації «Релігійна громада Свято-Миколаївського храму с. Велика Кісниця Ямпільського району Могилів-Подільської єпархії Української Православної церкви» на складання  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування громадських та релігійних організацій із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,30 га. в межах села по вул. Центральна,84а.

2.Релігійній організації «Релігійна громада Свято-Миколаївського храму с. Велика Кісниця Ямпільського району Могилів-Подільської єпархії Української Православної церкви» замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

                                  Сільський голова                                      М.М.Ганзюк