УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
47 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/07/2019 року№520Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Калєтніку Миколі Івановичу в межах села в ур. «Садки»

Розглянувши заяву гр.Калєтніка Миколи Івановича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в межах села в ур. «Садки» інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст. 12,33,81,116, 118, 121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр. Калєтніку Миколі Івановичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в межах села в ур. «Садки», в с. Велика Кісниця, орієнтовною площею 0.08  га.
  2. Гр. Калєтніку Миколі Івановичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк