УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
48 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/08/2019 року№528Велика Кісниця
Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів (поточного ремонту) за рахунок коштів місцевого бюджету на 2019 рік

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27 липня 2018 року № 196 “Про внесення змін до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, керуючись статтею 2 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити розрахунок та встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2019 рік, який враховується при визначенні будівництва об’єктів )(поточного ремонту) за рахунок коштів місцевого бюджету Великокісницької сільської ради в розмірі 18771,42 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8.
  2. Дане рішення може бути переглянуто в зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та внесенням змін до законодавства.

3.Встановлений розмір кошторисної заробітної плати використовувати до прийняття наступного відповідного рішення.

  1. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та благоустрою, голова Катрук І.В.
Сільський голова М.М.Ганзюк