УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
49 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/09/2019 року№547Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Фібруку Петру Трохимовичу в межах села по вул. Незалежності

Розглянувши заяву гр.Фібрука Петра Трохимовича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в межах села по вул.. Незалежності інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст. 12,33,81,116, 118, 121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр. Фібруку Петру Трохимовичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в межах села по вул.Незалежності, в с. Велика Кісниця, орієнтовною площею 0.12  га.
  2. Гр. Фібруку Петру Трохимовичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк