УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
51 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/10/2019 року№559Велика Кісниця
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кіфі Івану Петровичу по вул. Пирогова, 41 в с. Велика Кісниця

Розглянувши заяву гр. Кіфи Івана Петровича про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Пирогова, 41 в с. Велика Кісниця, інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 25 Законом України «Про землеустрій» та ст. 12, 81, 40,118,121, 125, 126 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр. Кіфі Івану Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вул. Пирогова, 41 в с. Велика Кісниця за  рахунок земель житлової та громадської забудови, що не надані у власність та не передані в користування.

  1. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки замовити в організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.
Сільський голова М.М.Ганзюк