УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
51 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/10/2019 року№562Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Калєтніку Миколі Івановичу в межах села по вул. Шевченка

Розглянувши заяву гр.Калєтніка Миколи Івановича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в межах села в по вул. Шевченка інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст.12,33,81,116,118, 121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр.Калєтніку Миколі Івановичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села по вул.. Шевченка в с. Велика Кісниця,  орієнтовною площею 1,2  га.
  2. Гр. Калєтніку Миколі Івановичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк