УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
55 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/12/2019 року№585Велика Кісниця
Про надання дозволу Великокісницькій сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) проектних польових доріг Великокісницької сільської ради

На підставі статей 12,93, 124, 134, пункту 21 перехідних положень Земельного кодексу України, закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Великокісницької сільської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) проектних доріг орієнтовною площею 34 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для подальшої передачі в оренду ТОВ «Великокісницьке» та ПП «ЯФК-ВІТОН» із земель комунальної власності Великокісницької сільської ради згідно наданих викопіювань.
  2. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки замовити в організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.
Сільський голова М.М.Ганзюк