УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
47 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/07/2019 року№521Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Стризі Олександрі Дмитрівні в межах села Велика Кісниця по вул.Шевченка

Розглянувши заяву гр.Стриги Олександри Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села Велика Кісниця по вул. Шевченка, інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст. 12,33,81,116, 118, 121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр.Стризі Олександрі Дмитрівні на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Велика Кісниця по вул.Шевченка, в с. Велика Кісниця,  орієнтовною площею 0.27  га.
  2. Гр. Стризі Олександрі Дмитрівні замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк