УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
56 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/02/2020 року№601Велика Кісниця
Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проєктом «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу по вул.Шевченка,95 в с. В.Кісниця Ямпільського району Вінницької області»

Розглянувши експертний звіт експертної організації ТОВ «Внстратегія-будтехекспертиза» № 69-20К щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проєктом «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу по вул.Шевченка,95 в с. В.Кісниця Ямпільського району Вінницької області» та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проєктом «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу по вул.Шевченка,95 в с. В.Кісниця  Ямпільського району Вінницької області»  в поточних цінах станом на  24.01.2020 року  у сумі  13 622 грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та благоустрою, голова Катрук І.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк