УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
56 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/02/2020 року№607Велика Кісниця
Про надання в оренду не визначених та не витребуваних земельних ділянок (паїв) ПП «ЯФК –ВІТОН»

Керуючись ст.ст.25,26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,93,124,125,126 Земельного кодексу України, ст.1285 Цивільного кодексу України, ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв), сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати в оренду приватному підприємству «ЯФК-ВІТОН» не витребувані та не визначені  земельні частки  (паї),  які  розташовані  на  території  Великокісницької  сільської ради,  в  кількості  54 часток  загальною  площею  77.4651га, згідно додатку №1, для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва,  терміном  на 1 рік ,  або  до  моменту державної реєстрації прав власності на такі земельні ділянки, згідно додатку.

2.Встановити  орендну  плату  за  вищевказані  земельні  ділянки  у  розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної частки (пай) що складає 27184 грн. ( двадцять сім тисяч сто вісімдесят чотири).

3.Доручити сільському голові Ганзюку М.М заключити договір оренди на не визначені та не витребувані  земельні частки (паї) з ПП «ЯФК-ВІТОН», відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк