УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
56 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/02/2020 року№608Велика Кісниця
Про надання в оренду не визначених та не витребуваних земельних ділянок (паїв) ТОВ «Великокісницьке»

Керуючись ст.ст. 25, 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,93,124,125,126 Земельного кодексу України, ст.1285 Цивільного кодексу України, ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв), сільська рада
В И Р І Ш И Л А

1.Надати в оренду  ТОВ «Великокісницьке»  не витребувані та не визначені  земельні частки  (паї), які розташовані на  території Великокісницької  сільської ради,  в  кількості  110 часток  загальною  площею163.4242 га, згідно додатку №1, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  терміном  на 1 рік,  або  до  моменту державної реєстрації прав власності на такі земельні ділянки, згідно додатку.

2.Встановити орендну  плату  за  вищевказані  земельні ділянки  у  розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної частки (пай) що складає 27184 грн. ( двадцять сім тисяч сто вісімдесят чотири).

3.Доручити сільському голові Ганзюку М.М заключити договір оренди на не визначені та не витребувані земельні частки (паї) з ТОВ «Великокісницьке», відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В

Сільський голова М.М.Ганзюк