УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
56 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/02/2020 року№633Велика Кісниця
Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Чернолуцькому Василю Олексійовичу, яка розташована в межах села Велика Кісниця ур. «Долина» .

Розглянувши проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чернолуцького Василя Олексійовича, щодо складання документів для ведення особистого селянського господарства площею 0.5000 га, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі» ст.12,125,126 Земельного Кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити  розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чернолуцькому Василю Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Великокісницької сільської ради в межах села Велика Кісниця.

3.Надати у власність гр.Чернолуцькому Василю Олексійовичу земельну ділянку із земель комунальної власності, розташовану на території Великокісницької сільської ради Ямпільського району Вінницької області площею 0.5000 га. із кадастровим номером 0525681300:01:022:0039 для ведення особистого селянського господарства

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк