УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
56 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/02/2020 року№651Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствагр. Качуру Володимиру Федоровичу в межах села в ур. «Ясинова»

Розглянувши заяву гр. Качура Володимира Федоровича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села в ур. «Ясинова» інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст.12,33,81,116,118,121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр.Качуру Володимиру Федоровичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села в урочищі «Ясинова»,  орієнтовною площею 2.00  га.

2.Гр.Качуру Володимиру Федоровичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

 

Сільський голова М.М.Ганзюк