УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
56 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/02/2020 року№652Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Шарку Миколі Володимировичу в межах села по вул.Нагірна

Розглянувши заяву гр.Шарка Миколи Володимировича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села по вул. Нагірна, інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст. 12,33,81,116,118,121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр. Шарку Миколі Володимировичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села по вул.Нагірна, орієнтовною площею 2.00  га.

2.Гр.Шарку Миколі Володимировичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк