УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
57 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/03/2020 року№668Велика Кісниця
Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Зубку Сергію Володимировичу, яка розташована в межах села Велика Кісниця в ур. «Долина»Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Зубку Сергію Володимировичу, яка розташована в межах села Велика Кісниця в ур. «Долина»

Розглянувши проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зубка Сергія Володимировича, щодо складання документів для ведення особистого селянського господарства площею 0.4000га, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі» ст.12,125,126 Земельного Кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зубку Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Великокісницької сільської ради в межах села Велика Кісниця.

2.Надати у власність гр.Зубку Сергію Володимировичу земельну ділянку із земель комунальної власності, розташовану на території Великокісницької сільської ради Ямпільського району Вінницької області площею 0.4000га. із кадастровим номером 0525681300:01:022:0032 для ведення особистого селянського господарства

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк