УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
57 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/03/2020 року№672Велика Кісниця
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панчук Світлані Степанівні по вул. Пирогова,6 в с. Велика Кісниця

Розглянувши заяву гр.Панчук Світлани Степанівни про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Пирогова,6 в с.Велика Кісниця, інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст.25 Законом України «Про землеустрій» та ст.12,81,40,118,121,125,126 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр.Панчук Світлані Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 0,2498га для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вул.Пирогова,6 в с.Велика Кісниця за рахунок земель житлової та громадської забудови, що не надані у власність та не передані в користування.

3.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки замовити в організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк