УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
57 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/03/2020 року№679Велика Кісниця
Про затвердження гр. Шиманському Олегу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колишнього КСП “Промінь” на території Великокісницької сільської радиПро затвердження гр. Шиманському Олегу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колишнього КСП “Промінь” на території Великокісницької сільської ради

Відповідно до пункту 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій» та ст.12,40, 81,118, 121,125,126 Земельного кодексу України, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.02.2008р. №68“Про затвердження технічної документації по передачі земельних часток (паїв) та видачу державних актів на право власності на землю власникам сертифікатів на території Великокісницької сільської ради, заяву гр.Шиманського О.І та документи, що підтверджують перехід права власності на земельну частку (пай): сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити гр.Шиманському Олегу Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) №1909 загальною площею 1.3650 га ріллі кадастровий номер земельної ділянки 0525681300:02:003:0920 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок розпайованих земель колишнього КСП  “Промінь”  Великокісницької   сільської   ради .

2.Передати гр.Шиманському Олегу Івановичу у власність вказану земельну ділянку з визначенням цільового призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк