УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
59 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/06/2020 року№705Велика Кісниця
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крижанюку Захару Володимировичу по вул.Кремінна, 51 в с. Велика Кісниця

Розглянувши заяву гр.Крижанюка Захара Володимировича про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Кремінна, 51 в с.Велика Кісниця, інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст.25 Законом України «Про землеустрій» та ст.12,81,40,118,121,125,126 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А: 

1.Надати дозвіл гр.Крижанюку Захару Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 0,07 га для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вул.Кремінна, 51 в с.Велика Кісниця за рахунок земель житлової та громадської забудови, що не надані у власність та не передані в користування.

  1. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки замовити в організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В. 
Сільський голова Микола ГАНЗЮК