УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
59 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/06/2020 року№708Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва гр.Паїці Миколі Денисовичу в межах села в ур.«Острівці»

Розглянувши заяву гр.Паїци Миколи Денисовича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва в межах села в ур. «Острівці» інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст.12,33,81,116,118,121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

                                     

  1. Надати дозвіл гр.Паїці Миколі Денисовичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах села в урочищі «Острівці», орієнтовною площею 0.10 га.
  2. Гр. Паїці Миколі Денисовичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова Микола ГАНЗЮК