УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільський район
Вінницька область
43 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/03/2019 року№451Велика Кісниця
Про затвердження Програми забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень по маршруту Ямпіль - с.Велика Кісниця на 2019 - 2020 роки

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", до підп. «б» п. 4 ст. 89 Бюджетного кодексу України, враховуючи клопотання районної державної адміністрації та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та благоустрою, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень по маршруту Ямпіль-с.Велика Кісниця на 2019 – 2020 роки (додається).

2.Проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення, по маршруту Ямпіль-с.Велика Кісниця на 2019 – 2020 роки, проводити за умови регулярного транспортного перевезення (додаток 1).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію питань планування бюджету, фінансів та благоустрою голова Катрук І.В.

 

Програма

забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень

 по маршруту Ямпіль-с.Велика Кісниця

на 2019 – 2020 роки

Загальна характеристика

1Ініціатори розроблення програмиУправління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації
3Розробник програмиВеликокісницька сільська рада
4Відповідальний виконавецьВеликокісницька сільська рада

Управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації

6Учасники програмиАвтотранспортні підприємства всіх форм власності, які здійснюють перевезення автотранспортом приміського сполучення
7Термін реалізації програми2019-2020 роки
8Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програмиМісцевий бюджет

Районний бюджет

9Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього174,0 тис. грн.
9.1У тому числі основні джерела фінансуванняРайонний бюджет

Місцевий бюджет

Опис Програми

Програма забезпечення та фінансової підтримки приміських перевезень по  маршруту Ямпіль-с.Велика Кісниця на 2019 – 2020 роки покликана сприяти реалізації Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту окремих категорій громадян та реалізації їх права на пільговий проїзд автотранспортом приміського сполучення.

  1. Мета Програми

 Програма приймається з метою реалізації державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення та вдосконалення механізму проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, надання послуг, проведення обліку та розрахунків за рахунок коштів районного бюджету та спів фінансування з місцевого бюджету.

Завдання і заходи Програми та результативні показники

Реалізація завдань Програми здійснюється шляхом співфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету згідно з Порядком проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення, проведення обліку та розрахунків шляхом використання коштів місцевого бюджету ( додаток 1).

Реалізація цієї програми впорядковує механізм проведення     компенсаційних виплат автотранспортному підприємству за пільговий  проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом по  маршруту Ямпіль-с.Велика Кісниця на 2019 – 2020 роки.

  1. Показники витрат

 З місцевого бюджету планується виділення коштів на проведення видатків на виконання Програми на протязі 2019 – 2020 років згідно проведених управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації нарахувань у відповідності з Порядком проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення, проведення обліку та розрахунків.

 

  1. 6. Ресурсне забезпечення Програми

 

Фінансування Програми здійснюється в межах видатків, передбачених у районному та  місцевих бюджетах, а також інших джерел фінансування не заборонених законодавством.

 

 Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми ,       тис. грн.2019 р.2020 р.
Обсяг ресурсів всього, в т.ч.:87,087,0
районний бюджет43,543,5
бюджети місцевих рад43,543,5
інші джерела не заборонені законодавством00

 

 

  1. Система управління та контролю за ходом виконання Програми

 

Координацію дій що до реалізації Програми здійснює управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Відповідальність за виконання Програми покладається на заступника голови районної державної адміністрації, до обов’язків якого належать питання  соціального захисту населення і керівника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації..

Секретар сільської ради                                О.П. Джосан

Сільський голова М.М.Ганзюк