УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
43 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/03/2019 року№460Велика Кісниця
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каратаєву Василю Володимировичу по вул. Незалежності, 185 в с. Велика Кісниця

Розглянувши заяву гр. Каратаєва Василя Володимировича про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Незалежності, 185 в с. Велика Кісниця, інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 25 Законом України «Про землеустрій» та ст. 12, 81, 40,118,121, 125, 126 Земельного кодексу України, сільська рада

1.Надати дозвіл гр. Каратаєву Василю Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 0,09 га для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вул..Незалежності, 185  в с. Велика Кісниця за  рахунок земель житлової та громадської забудови, що не надані у власність та не передані в користування.

  1. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки замовити в організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

 

Сільський голова М.М.Ганзюк