УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
44 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/04/2019 року№482Велика Кісниця
Про скасування рішення сесії сільської ради № 461 від 04.03.2019 року «Про затвердження громадянину Фісенку Сергію Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колишнього КСП “Промінь” на території Великокісницької сільської ради»

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада,

В И Р І Ш И Л А:

1.Скасувати рішення сесії сільської ради

– рішення №461 від 04.03.2019  року «Про  затвердження громадянину  Фісенку Сергію Васильовичу  технічної документації  із   землеустрою щодо    встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за   рахунок  земель колишнього КСП “Промінь” на території Великокісницької сільської ради»

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.
Сільський голова М.М.Ганзюк