УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
45 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/05/2019 року№494Велика Кісниця
Про надання громадянину Маценку Віктору Петровичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колишнього КСП «Промінь» на території Великокісницької сільської ради

Відповідно до пункту 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій» та ст. 12,40, 81,118, 121,125,126 Земельного кодексу України, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.02.2008 р. №68 “Про затвердження технічної документації по передачі земельних часток (паїв) та видачу державних актів на право власності на землю власникам сертифікатів на території Великокісницької сільської ради, заяву громадянина Маценка В.П та документи, що підтверджують перехід права власності на земельну частку (пай): сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину Маценку Віктору Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою оформлення права власності на земельну ділянку  № 1254  загальною площею 1.3650 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колишнього КСП «Промінь»  на    території Великокісницької   сільської   ради.
  2. Громадянину Маценку Віктору Петровичу замовити у суб`єкта господарювання, що має дозвіл на виконання землевпорядних робіт виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку з визначенням цільового призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.
Сільський голова М.М.Ганзюк