УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
46 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/06/2019 року№509Велика Кісниця
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ференюку Петру Івановичу в межах села в ур.«Ясинова»

Розглянувши заяву гр.Ференюка Петра Івановича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села в ур. «Ясинова» інші подані матеріали з цього питання, керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та ст. 12,33,81,116, 118, 121,125,198 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр. Ференюку Петру Івановичу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села в ур. «Ясинова», в с. Велика Кісниця, орієнтовною площею 0,16  га.
  2. Гр. Ференюку Петру Івановичу замовити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в організації, що має відповідні дозволи (ліцензію) на виконання цих робіт.

Витрати на період проектно-вишукувальних робіт покласти на замовника.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань здійснення земельної реформи, екології та раціонального використання земельних ресурсів голова Целік В.В.

Сільський голова М.М.Ганзюк