УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 14/03/2019 року№11Велика Кісниця
Про проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою населеного пункту

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №30 від 01.02.2019 року «Про впровадження двомісячника благоустрою населених пунктів Ямпільського району», відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», підп. 7 пункту а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, з метою покращення санітарного стану територій, впорядкування вулично-шляхової мережі, кладовищ, індивідуальних домоволодінь, околиць села, виконком сільської ради,
В И Р І Ш И В:

1.Провести весняний місячник благоустрою територіальної громади з 01.04.2019 по 01.05.2019 року та затвердити Завдання із проведення основних напрямів благоустрою територіальної громади згідно з додатком 1.

2.Доручити керівникам установ та організацій сільської ради всіх форм власності організувати та здійснити комплекс заходів щодо благоустрою та приведенню в належний санітарний стан власних, прилеглих та закріплених територій згідно з додатком 2.

3.Залучати підприємства, в тому числі сільськогосподарські, організації, установи, суб’єктів підприємницької діяльності до благоустрою та приведенню в належний санітарний стан власних, прилеглих та закріплених територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, виконання робіт з впорядкування кладовищ, меморіалів, комунальних та територіальних доріг, місць громадського користування, облаштування зон відпочинку, тощо.

4.Організувати:

–  вивезення на сміттєзвалище сміття від житлових будинків за рахунок місцевого бюджету,

– поточний ремонт парканів, дитячих майданчиків,

– відновлення практики розведення клумб і газонів.

5.Керівникам установ та організацій сільської ради всіх форм власності особисто проінформувати сільського голову про хід виконання запланованих робіт

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову М.М.Ганзюка та керівників бюджетних установ сільської ради.

Сільський голова М.М.Ганзюк