УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/07/2019 року№24Велика Кісниця
Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Великокісницької сільської ради

Заслухавши інформацію секретаря виконкому Джосан О.П. Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті сільської ради за 2019 рік, виконком сільської ради відмічає, що по роботі зі зверненнями громадян, організації їх прийому, сільська рада та виконавчий комітет керуються вимогами закону України “ Про звернення громадян ”, Указом Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядчими документами Ямпільської районної державної адміністрації.
В 2019 році станом на 01 липня в сільській раді зареєстровано 165 звернень. Найбільшу кількість становлять земельні питання та питання соціального захисту. Кількість звернень на особистому прийомі в сільського голови становить 122. Серед інших питань, що піднімаються у зверненнях, це оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна та оформлення спадкових справ, забезпечення громадського порядку та оформлення субсидій.
Керуючись п.1 ч.б ст.38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію секретаря виконкому Джосан О.П. про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Великокісницької сільської ради станом на 01 липня 2019 року – прийняти до відома.

2.Виконому сільської ради в роботі зі зверненнями громадян дотримуватись вимог Закону України “ Про звернення  громадян ”,Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації  та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, проводити роботу по недопущенню порушення строків розгляду звернень, установлених законодавством; уважному ставленню до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни; вирішення обґрунтованих заяв і скарг найменш соцільно-захищених категорій населення.

3.Секретарю виконкому при веденні діловодства із зверненнями громадян дотримуватись вимог інструкції з організаційної роботи щодо розгляду звернень громадян.

Сільський голова М.М.Ганзюк