УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 10/12/2019 року№38Велика Кісниця
Про організацію підготовки та проведення святкування Новорічних та Різдвяних свят

Заслухавши та обговоривши інформацію керівників бюджетних установ: директора ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.В.Кісниця Конофольського А.Г., директора (завідувача) дошкільним навчальним закладом Комар Л.В., директора сільського будинку культури Перебийноса А.Ф. по організації підготовки та проведення святкування Новорічних та Різдвяних свят, відповідно до підпункту 1 пункту а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради,

В И Р І Ш И В:

  1. Директору ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.В.Кісниця Конофольському А.Г., директору (завідувачу) ДНЗ Комар Л.В. організувати та провести в своїх колективах, директору сільського будинку культури Перебийносу А.Ф. для жителів села, ряд культурно-масових заходів за розробленими ними та затвердженими виконкомом сільської ради сценаріями.
  2. Залучити керівників бюджетних установ сільської ради до проведення відкриття Новорічної ялинки 19 грудня, в день святого Миколая, та святкування Новорічних та Різдвяних свят.
  3. Під час організації та проведенні свят у школі, дитсадку, сільському будинку культури дотримуватись посиленого протиепідемічного режиму.
  4. Керівникам всіх установ забезпечити дотримання заходів протипожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.
  5. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову М.Ганзюка.
Сільський голова М.М.Ганзюк