УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 19/02/2020 року№11Велика Кісниця
Про стан догляду, умов проживання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися в кризових ситуаціях

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 року №800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», згідно плану роботи виконавчого комітету Великокісницької сільської ради на 2020 рік затвердженого рішенням виконавчого комітету №39 від 10.12.2019 року, виконком сільської ради відзначає, що викликає особливу стурбованість стан виховання малолітніх дітей в сім’ях:
- Бессараби Валентини Миколаївни, 24.10.1986 р.н. (багатодітна одинока мати, сім’я, в якій діти перебувають у складних життєвих обставинах)
- Скринецької Валентини Сергіївни, 25.12.1976 р.н. (одинока мати, сім’я, в якій дитина перебуває у складних життєвих обставинах)
- Рекечинської Олесі Віталіївни, 03.10.1989 р.н. та Буньківського Віталія Віталійовича, 15.01.1978 р.н. (багатодітна сім’я, в якій діти перебувають у складних життєвих обставинах)

Розглянувши акти-обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей Бессараби Валентини Миколаївни, 24.10.1986 р.н., Скринецької Валентини Сергіївни, 25.12.1976 р.н., Рекечинської Олесі Віталіївни, 03.10.1989 р.н. та Буньківського Віталія Віталійовича, 15.01.1978 р.н., а саме:
рішення №1 «Про стан догляду, умов проживання та виховання малолітніх дітей у сім’ї Бессараби Валентини Миколаївни»;
рішення №2 «Про стан догляду, умов проживання та виховання неповнолітнього сина у сім’ї Скринецької Валентини Сергіївни»,
рішення №3 «Про стан догляду, умов проживання та виховання малолітніх дітей у сім’ї Рекечинської Олесі Віталіївни та Буньківського Віталія Віталійовича»
Відповідно до ст.51 Конституції України, підпункту 7 пункту б статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 150 -155 Сімейного кодексу України, ст.ст.11, 12 Закону України «Про охорону дитинства», виконком сільської ради,

В И Р І Ш И В:

1.Враховуючи всі обставини  проживання сім’ї Бессараби В.М. з метою створення  належних умов для проживання малолітніх дітей:

1.1.попередити Бессарабу В.М. про пряму відповідальність за створення та забезпечення  нормальних  матеріальних  та морально-психологічних   умов проживання, виховання,  розвитку дітей;

1.2.зобов’язати Бессарабу В.М. в місячний термін створити нормальні умови для проживання малолітніх дітей

2.Враховуючи всі обставини проживання сім’ї Скринецької В.С. з метою створення  належних умов для проживання неповнолітнього сина:

2.1.попередити Скринецьку В.С. про пряму відповідальність за створення та забезпечення нормальних  матеріальних  та морально-психологічних умов проживання, виховання,  та утримання неповнолітньої дитини;

2.2.в разі не виконання матір’ю Скринецькою В.С. даного попередження на протязі 6-ти місяців, ставити питання про позбавлення матері Скринецької В.С. батьківських прав відносно неповнолітнього сина Скринецького С.Р.

3.Враховуючи всі обставини  проживання сім’ї Рекечинської О.В. та Буньківського В.В. з метою створення  належних умов для проживання малолітніх дітей:

3.1.попередити Рекечинську О.В. та Буньківського В.В. про пряму відповідальність за створення та забезпечення  нормальних  матеріальних  та морально-психологічних умов проживання, виховання,  та утримання малолітніх дітей;

4.Доручити опікунській раді при виконкомі сільської ради здійснювати постійний контроль за умовами проживання даних сімей

Сільський голова М.М.Ганзюк