УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/03/2020 року№13Велика Кісниця
Про запобігання поширенню на території Великокісницької сільської ради COVID-19

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона- вірусу COVID-19», відповідно до ст. 29 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб», з урахуванням протоколу комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської районної державної адміністрації від 17.03.2020 р. №9 та з метою запобігання поширенню на території Великокісницької сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, виконком сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Призупинити натериторії громади роботу ринку, в тому числі стихійного, торгівельних закладів (крім продуктових, побутової хімії, аптек), закладів харчування, кафе, перукарні, дискотеки, а також інших закладів, які надають платні послуги населенню, не пов’язаних з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.
2. Максимально обмежити пересування населення в громадських місцях без крайньої потреби.
3. Посилити протиепідемічний режим в установах та організаціях незалежно від форми власності, з обов’язковим проведенням санобробки робочих місць.

4.Виконавчому комітету сільської ради  провести  інформування  громадян  (розміщення  на  офіційному сайті сільської  ради)  щодо ситуації  з виявленням  захворювань,  спричинених  корона-вірусом, його клінічні   симптоми та  заходи  профілактики.

5.Апарату сільської ради проводити роз’яснюючу роботу серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19.

6.Керівникам бюджетних установ сільської ради та інших форм власності проводити роз’яснюючу роботу серед населення, школярів та батьків щодо загальних правил профілактики гострих респіраторних захворювань та захворювань, спричинених новим корона вірусом.

7.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на виконавчий  комітет  міської  ради.

Сільський голова М.М.Ганзюк