УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/03/2020 року№16Велика Кісниця
Про оформлення субсидії жителями села

Заслухавши інформацію відповідальної особи сільської ради за призначення субсидії жителям села Стасишеної Ірини Юріївни про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій. Кожен житель громади може використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до виконкому сільської ради щодо роз′яснення процедури призначення житлової субсидії. Так протягом 2019 року до виконкому сільської ради звернулися 387 громадян на оформлення житлових субсидій, призначено було 360 громадянам на суму 1 104 941 грн.
Виходячи із вищевикладеного, керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Стан оформлення документів на отримання житлових субсидій жителями села Велика Кісниця  визнати задовільним.

2.Виконкому сільської ради

2.1.постійно проводити роз’яснюючу роботу серед населення стосовно оформлення житлових субсидій.

2.2.не допускати затягування у вирішенні питань пов’язаних з оформленням відповідних документів по призначенню субсидій.

3.Секретарю сільської ради Джосан О.П. при оформленні субсидій надавати достовірні відомості про склад зареєстрованих у житлових будинках.

4.Стасишеній І.Ю. при отриманні повідомлень про надання субсидій своєчасно інформувати заявників.

5.Контроль за виконання рішення покласти на відповідальну особу сільської ради за призначення субсидії жителям села Стасишену Ірину Юріївну

Сільський голова М.М.Ганзюк