УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/04/2019 року№14Велика Кісниця
Про виконання заходів по проведенню двомісячника благоустрою на території сільської ради

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Ганзюка Миколи Мілентійовича про виконання заходів по проведенню двомісячника благоустрою села Велика Кісниця, виконавчий комітет відмічає, що було розроблено та виконано ряд заходів з метою поліпшення стану навколишнього середовища, благоустрою території сільської ради, наведено порядок біля установ, організацій, біля пам'ятника загиблим воїнам, біля меморіального комплексу, на кладовищах, ліквідовано стихійні сміттєзвалища. Було доведено до відома усіх жителів інформацію про дотримання природоохоронного законодавства. Керуючись ст.27 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію сільського голови Ганзюка Миколи Мілентійовича про виконання заходів по проведенню двомісячника благоустрою на території сільської ради – прийняти до відома.

2.За результатами виконаної роботи з проведення весняного двомісячника благоустрою населеного пункту відмітити всіх керівників бюджетних  установ сільської ради за організовану та добросовісно виконану роботу.

3.Керівникам бюджетних установ територіальної громади продовжити роботи на прилеглих та закріплених територіях, щодо благоустрою населеного пункту та звітувати перед виконавчим комітетом сільської ради про проведену роботу.

4.Постійно контролювати санітарний стан території села Велика Кісниця.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову М.М.Ганзюка та керівників бюджетних установ сільської ради.

Сільський голова М.М.Ганзюк