УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/04/2019 року№15Велика Кісниця
Про оформлення субсидії жителями села

Заслухавши інформацію відповідальних осіб сільської ради за призначення субсидії жителям села Асаули Наталії Віталіївни та Катрука Івана Васильовича, про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій. Кожен житель громади може використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до виконкому сільської ради щодо роз′яснення процедури призначення житлової субсидії. Так протягом 2018 року до виконкому сільської ради звернулися 416 громадян на оформлення житлових субсидій, призначено було 404-м громадянам на суму 1 259 004 грн.
Виходячи із вищевикладеного, керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Стан оформлення документів на отримання житлових субсидій жителями села Велика Кісниця  визнати задовільним.

2.Виконкому сільської ради

2.1.постійно проводити роз’яснюючу роботу серед населення стосовно оформлення житлових субсидій.

2.2.не допускати затягування у вирішенні питань пов’язаних з оформленням відповідних документів по призначенню субсидій.

3.Секретарю сільської ради Джосан О.П. при оформленні субсидій надавати достовірні відомості про склад зареєстрованих у житлових будинках.

4.Асаулі Н.В. та Катруку І.В. при отриманні повідомлень про надання субсидій своєчасно інформувати заявників.

5.Контроль за виконання рішення покласти на секретаря сільської ради Джосан О.П.

Сільський голова М.М.