УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 17/01/2019 року№6Велика Кісниця
Про організацію громадських робіт у 2019 році

З метою організації громадських робіт, відповідно до частини третьої статті 31 Закону України “Про зайнятість населення”, постанови Кабінету Міністрів України № 175 від 20 березня 2013р. «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити види громадських робіт в селі Велика Кісниця у 2019 році, які мають тимчасовий характер і для їх організації не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії, можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, мають економічну соціальну та екологічну користь для громади, надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки (згідно з додатком №1).
  2. Затвердити перелік Роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт, (згідно з додатком №2).
  3. 3. Відповідно до територіальної програми зайнятості населення та інших відповідних програм довести територіальним органам інформацію про прийняте рішення і обсяги коштів в сумі 15 000 грн, необхідних для фінансування організації громадських робіт.
  4. Фінансування організації інших робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову М.Ганзюка

 

Сільський голова М.М.Ганзюк