УКРАЇНА
Великокісницька сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/02/2019 року№8Велика Кісниця
Про стан догляду, умов проживання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися в кризових ситуаціях

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 року №800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», згідно плану роботи виконавчого комітету Великокісницької сільської ради на 2019 рік затвердженого рішенням виконавчого комітету №60 від 17.12.2018 року, виконком сільської ради відзначає, що викликає особливу стурбованість стан виховання малолітніх дітей в сім’ях:
- Василович Наталії Георгіївни, 04.09.1992 р.н. (одинока мати)
- Василович Анастасії Георгіївни, 04.01.1994 р.н. (одинока мати)
- Василович Олександри Георгіївни, 12.09.1995 р.н. (одинока мати)
- Бессараби Валентини Миколаївни, 24.10.1986 р.н. (багатодітна, одинока мати)
Розглянувши акти-обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей Василович Наталії Георгіївни, 04.09.1992 р.н., Василович Анастасії Георгіївни, 04.01.1994 р.н., Василович Олександри Георгіївни, 12.09.1995 р.н., Бессараби Валентини Миколаївни, 24.10.1986 р.н., та рішення опікунської ради від 18.02.2019 року «Про стан догляду, умов проживання та виховання дітей у кризових сім’ях», а саме:
рішення №3 «Про стан догляду, умов проживання та виховання малолітньої дитини у сім’ї Василович Н.Г., рішення №4 «Про стан догляду, умов проживання та виховання малолітніх дітей у сім’ї Василович А.Г.», рішення №5 «Про стан догляду, умов проживання та виховання малолітньої дитини у сім’ї Василович О.Г.», рішення №6 «Про стан догляду, умов проживання та виховання малолітніх дітей у сім’ї Бессараби В.М.»
Відповідно до ст.51 Конституції України, підпункту 7 пункту б статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 150 -155 Сімейного кодексу України, ст.ст.11, 12 Закону України «Про охорону дитинства», виконком сільської ради,

В И Р І Ш И В:

1.Враховуючи всі обставини  проживання сім’ї Бессараби В.М. з метою створення  належних умов для проживання малолітніх дітей:

1.1.попередити Бессарабу В.М. про пряму відповідальність за створення та забезпечення  нормальних  матеріальних  та морально-психологічних   умов проживання, виховання,  розвитку дітей;

1.2.зобов’язати Бессарабу В.М. в місячний термін створити нормальні умови для проживання малолітніх дітей

2.Враховуючи всі обставини  проживання сім’ї Василович Н.Г. з метою створення  належних умов для проживання малолітнього сина:

2.1. попередити   Василович Н.Г. про пряму відповідальність за створення та забезпечення  нормальних  матеріальних  та морально-психологічних   умов проживання, виховання,  розвитку дитини, протягом березня-травня місяця 2019 року обстежувати житлово-побутові умови проживання даної  сім’ї;

2.2. зобов’язати Василович Н.Г. в місячний термін створити нормальні умови для проживання малолітньої дитини

3.Враховуючи всі обставини  проживання сім’ї Василович А.Г. з метою створення  належних умов для проживання малолітніх дітей:

3.1. попередити   Василович А.Г. про пряму відповідальність за створення та забезпечення  нормальних  матеріальних  та морально-психологічних   умов проживання, виховання,  розвитку дітей, протягом березня-травня місяця 2019 року обстежувати житлово-побутові умови проживання даної  сім’ї;

3.2. зобов’язати Василович А.Г. в місячний термін створити нормальні умови для проживання малолітніх дітей

4.Враховуючи всі обставини  проживання сім’ї Василович О.Г. з метою створення  належних умов для проживання малолітньої дитини:

4.1. попередити   Василович О.Г. про пряму відповідальність за створення та забезпечення  нормальних  матеріальних  та морально-психологічних   умов проживання, виховання,  розвитку дитини, протягом березня-травня місяця 2019 року обстежувати житлово-побутові умови проживання даної  сім’ї

4.2. зобов’язати Василович О.Г. в місячний термін створити нормальні умови для проживання малолітньої дитини

5.В разі невиконання даними батьками своїх батьківських обов’язків ставитиметься питання про їх притягнення до адміністративної відповідальності за ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

6.Зібрати пакет документів на сім’ї в яких малолітні та неповнолітні діти проживають в складних життєвих обставинах.

7.Подати в службу у справах дітей Ямпільської РДА списки  на сім’ї, які опинилися в кризових ситуаціях для  первинного обліку.

8.Доручити сільському голові Ганзюку М.М. та голові опікунської ради при виконкомі сільської ради Бурлаці Л.М. взяти під особистий контроль дані сім’ї та протягом березня-травня місяця здійснювати обстеження даних сімей .

Сільський голова М.М.Ганзюк